

2 143 ₴
Розподільчий бокс для абонентських підключень трифазний Sicame Multibox DB2-4
Особливості:
- Антивандальне виконання, простота монтажу.
- Вогнестійкий, удароміцний та стійкий до дії УФ.
- Стійкість до морського середовища, соляного туману, хімічна стійкість
- Естетичний зовнішній вигляд.
- Можливість встановлення як на опорі так і на стіні.
- Всі кабелі заводяться знизу.
- Ступінь захисту IP 55.
- Зачиняється навісним замком, є можливість для опломбування.
Характеристики боксу :
- Використання для одне фазних та трифазних підключень.
- Тип основного кабелю : 16-120 мм2(Al).
- Тип відгалужувального кабелю: 10-50 мм2(Al).
- Максимальна кількість однофазних приєднань - 12
- Максимальна кількість трифазних приєднань – 4
- Тип з'єднання єднання: зняття ізоляції/гвинтовий.
- Номінальна напуга: 415V
- Номінальний струм: 240А
- Ступінь захисту: ІР55
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sicame |
| Країна виробник | Індія |
| Кількість однофазних ліній, що відходять | 12 |
| Кількість трифазних ліній, що відходять | 4 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Захист | |
| Антивандальне виконання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 366 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Ширина | 286 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |