Монтується в середину опори освітлення.
Матеріал корпусу:
- Основа із сірого полікарбонату (RAL7035).
- Кришка із сірого полікарбонату (RAL7035).
- Оглядові вікно із прозорого полікарбонату, стійкого до УФ випромінювання.
Технічна характеристика матеріалу :
- Полікарбонат.
- Стійкий до дії високих температур (згідно UNE-EN 60695-2-1) - 750ºC.
- Самозатухаючий (згідно CEI 707).
Ступінь захисту:
- IP 55 (згідно UNE 20324 ) із закритим корпусом.
- IP 2X (згідно UNE 20324) із відкритим оглядовим вікном.
- IK 09 на лицьовій стороні та IK 07 на бічній стороні (згідно UNE-EN 50102).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість вводів | 5 |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Захист | |
| Антивандальне виконання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 233 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |