746 ₴
Алюмінієво-мідні кутові наконечники для захищених проводів QAU 54 G28 використовуються для підключення захищених алюмінієвих проводів до мідних висновків обладнання.
Алюмінієва трубчаста частина заповнена контактним мастилом.
Місце виходу захищеного дроту з наконечника захищене герметизуючим гумовим ущільнювачем.
Дві мідні шайби впресовані на алюмінієвий контактний майданчик. Місце з'єднання алюмінію та міді надійно захищене екструдованим поверх ізоляційним матеріалом.
Алюмінієво-мідні наконечники для захищених дротів QAU 54 G28 використовуються для захищеного дроту з товщиною ізоляції від 1,5 до 3 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sicame |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр | 16.1 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип арматури для ЛЕП | Наконечники |
| Матеріал | Алюміній/Мідь |
| Матриця Е, мм | 17.3 |
| Переріз проводу | 50 |