| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sicame |
| Країна виробник | Франція |
| Вага упаковки | 1.5 кг |
| Діаметр | 120 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 8 кН |
| Максимальний діаметр перерізу | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип арматури для ЛЕП | Інструмент для ЛАП |
| Матеріал | Оцинковане залізо/алюміній/поліамід |