
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Стяжний ремінець CCD 9-42 призначений для закріплення проводів і перешкоди розкручування пучків СІП. Виготовлений з поліаміду, стійкого до агресивних умов і кліматичним впливам.
Має застібку яка відкривається. Може бути використаний повторно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sicame |
| Країна виробник | Франція |
| Стійкість до агресивних середовищ | Так |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Мінімальний діаметр перерізу | 10 мм |
| Максимальний діаметр перерізу | 42 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -45 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до агресивного середовища | Так |
| Тип арматури для ЛЕП | Стяжні ремінці |
| Максимально допустиме навантаження | 0.35 |
| Матеріал | Поліамід |