
201 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sicame |
| Країна виробник | Франція |
| Тип арматури для ЛЕП | Гак для ЛЕП |
| Покриття | Цинк |
| Стійкість до агресивних середовищ | Так |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до агресивного середовища | Так |
| Вага виробів (Кг) | 0.91 |
| Матеріал | Оцинковане залізо |