
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sicame |
| Країна виробник | Франція |
| Тип арматури для ЛЕП | Зажим для ЛЕП |
| Стійкість до агресивних середовищ | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кН |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Мінімальний діаметр перерізу | 16 мм |
| Максимальний діаметр перерізу | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до агресивного середовища | Так |
| Матеріал | Поліамід |
| Тип затискача | Підтримувальний |