151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Натяжний анкерний затискач GUKd4 4х(16-35) для анкерного кріплення ізольованих проводів з чотирма жилами однакового перерізу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sicame |
| Країна виробник | Франція |
| Тип арматури для ЛЕП | Зажим для ЛЕП |
| Тип затискача | Натяжна |
| Покриття | Цинк |
| Стійкість до агресивних середовищ | Так |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Мінімальний діаметр перерізу | 16 мм |
| Максимальний діаметр перерізу | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до агресивного середовища | Так |
| Вага виробів (Кг) | 0.2 |
| Максимально допустиме навантаження | 13.33 |
| Число жил | 4 |
| Матеріал | Оцинковане залізо/алюміній/поліамід |