

646 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sicame |
| Країна виробник | Франція |
| Тип арматури для ЛЕП | Зажим для ЛЕП |
| Тип затискача | Натяжна |
| Покриття | Цинк |
| Стійкість до агресивних середовищ | Так |
| Довжина | 306 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Максимальний діаметр перерізу | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до агресивного середовища | Так |
| Вага виробів (Кг) | 0.83 |
| Максимально допустиме навантаження | 36.72 |
| Мінімальний діаметр перерізу | 25 |
| Число жил | 4 |
| Матеріал | Оцинковане залізо/алюміній/поліамід |