

68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Відправка з 06 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип арматури для ЛЕП | Гак для ЛЕП |
| Покриття | Цинк |
| Стійкість до агресивних середовищ | Так |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до агресивного середовища | Так |
| Матеріал | Оцинковане залізо |