

465 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sicame |
| Країна виробник | Франція |
| Тип арматури для ЛЕП | Зажим для ЛЕП |
| Тип затискача | З'єднувальний |
| Стійкість до агресивних середовищ | Так |
| Довжина | 168 мм |
| Діаметр | 10.7 мм |
| Максимальний діаметр перерізу | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до агресивного середовища | Так |
| Маркування кольором | Білий |
| Маса, г | 90 |
| Матеріал | Алюминий / Пластик (полиметилметакрилат) |
| Матриця Е, мм | 17.3 |